O R Ę D Z I A

 


ROK 2014


Orędzie Matki Bożej przekazane Mirjanie 2 września 2014:

 

Drogie dzieci, Ja, wasza Matka, ponownie przychodzę do was z nieskończonej miłości, z nieskończonej miłości Ojca Niebieskiego. Patrząc w wasze serca widzę, że wielu z was przyjmuje mnie jako swoją Matkę, a szczerym i czystym sercem pragnie być moimi apostołami. Lecz ja jestem również Matką i dla was, którzy mnie nie przyjmujecie, a w zatwardziałości swojego serca nie chcecie poznać miłości mojego Syna. Nie wiecie jak bardzo cierpi moje serce i jak bardzo proszę mojego Syna za wami. Proszę Go, aby uzdrowił wasze dusze, bo On to może uczynić. Proszę Go, aby was oświecił cudem Ducha Świętego, abyście przestali, wciąż od nowa, zdradzać Go, przeklinać i ranić. Całym sercem modlę się o to, abyście pojęli, że tylko mój Syn jest zbawieniem i światłością świata. A wy, moje dzieci, moi drodzy apostołowie, zawsze noście mojego Syna w sercu i w myślach. W ten sposób niesiecie miłość. Ci wszyscy, którzy Go nie znają, rozpoznają Go przez waszą miłość. W szczególny sposób jestem przy waszych Pasterzach, gdyż mój Syn powołał ich, aby prowadzili was drogą ku wieczności. Dziękuję wam, moi apostołowie, za ofiary i miłość.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medjugorje i dla świata z 25 sierpnia 2014:

 

Drogie dzieci, módlcie się w Moich intencjach, gdyż szatan pragnie zniszczyć Moje plany w tym miejscu i skraść wam pokój. Oto dlaczego, moje dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby Bóg mógł poprzez każdego z was działać. Niechaj wasze serca otworzą się na wolę Boga. Kocham was i błogosławię Moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej przekazane Mirjanie 2 sierpnia 2014:

 

Drogie dzieci! Powód dla którego jestem z wami, to moja misja, aby wam pomóc w zwycięstwie Dobra, choć wam się to teraz wydaje być niemożliwe. Wiem, ze wielu spraw nie rozumiecie tak jak i ja nie rozumiałam wszystkiego o czym mówił mój Syn kiedy wzrastał przy mnie, ale ja Jemu wierzyłam i szłam za Nim.  Stąd proszę i was, abyście mi wierzyli i szli za mną. Jednakże moje dzieci, pójście za mną oznacza umiłowanie mojego Syna ponad wszystko i miłowanie Go w każdym człowieku, bez wyjątku. Abyście temu podołali, ponownie wzywam was do wyrzeczeń, modlitwy i postu. Wzywam was, aby Eucharystia stała się życiem waszej duszy. Wzywam was, abyście stali się apostołami światłości, którzy będą szerzyć w świecie miłość i miłosierdzie. Moje dzieci, wasze życie jest jak mgnienie oka wobec życia wiecznego, lecz kiedy staniecie przed moim Synem, On wtedy zobaczy ile miłości było w waszych sercach. Abyście mogli we właściwy sposób szerzyć miłość, ja proszę mojego Syna, aby przez miłość udzielił wam daru jedności w Nim, jedności pomiędzy wami, jedności pomiędzy wami i waszymi pasterzami. Mój Syn wciąż od nowa daruje się wam i odnawia waszą duszę poprzez nich. Nie zapominajcie o tym. Dziękuję wam.

 

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lipca 2014

 

Drogie dzieci, nie jesteście świadomi, jakie łaski przeżywacie w tym czasie, kiedy Najwyższy daje wam znaki, abyście się otwarli i nawrócili. Powróćcie do Boga i do modlitwy i niech w waszych sercach, w waszych rodzinach i w waszych wspólnotach zacznie królować modlitwa, aby Duch Święty was prowadził i pobudzał do otwierania się z każdym dniem bardziej na wolę Boga i na Jego plan wobec każdego z was. Ja jestem z wami i wraz ze Świętymi i Aniołami oręduję za wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 czerwca 2014


Drogie dzieci! Najwyższy daje mi łaskę, bym jeszcze mogła być z wami i bym was prowadziła w modlitwie w kierunku drogi pokoju. Wasze serce i dusza pragną pokoju i miłości, Boga i Jego radości. Dzieci, dlatego módlcie się, módlcie się, módlcie się i w modlitwie odkryjecie mądrość życia. Wszystkich was błogosławię i oręduję za każdym z was przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 maja 2014


Drogie dzieci, módlcie się i bądźcie świadomi, że bez Boga jesteście prochem. Zwróćcie więc wasze myśli i wasze serca do Boga i do życia wiecznego. Ufajcie jego miłości. W Bożym Duchu, drogie dzieci, wszyscy jesteście zaproszeni, aby być świadkami. Jesteście cenni i ja zapraszam was, drogie dzieci, do świętości, do życia wiecznego. Oto dlaczego powinniście być świadomi, że to życie przemija. Kocham was i zachęcam do nowego życia nawrócenia. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.
 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 marca 2014


Drogie dzieci, ponownie was wzywam: zacznijcie walkę z grzechem tak jak w pierwszych dniach, idźcie do spowiedzi i zdecydujcie się na świętość. Miłość Boża zacznie spłynie na świat dzięki wam, pokój zacznie panować w waszych sercach i błogosławieństwo Boże wypełni was. Jestem z wami i oręduję za wami wszystkimi u mojego Syna Jezusa. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lutego 2014


Drogie dzieci, widzicie, słyszycie, czujecie, że w sercach wielu ludzi nie ma Boga, gdyż daleko im do modlitwy i nie ma w nich pokoju. Wy, małe dzieci, módlcie się, żyjcie przykazaniami Boga. Wy bądźcie modlitwą, wy, którzy od początku odpowiedzieliście TAK na moje wezwanie. Dawajcie świadectwo o Bogu i o mojej obecności i nie zapominajcie, drogie dzieci, o tym, że Ja jestem z wami i kocham was. Każdego dnia przedstawiam was wszystkich mojemu Synowi Jezusowi. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.


Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 stycznia 2014
 

Drogie dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się, aż promieniowanie waszej modlitwy obejmie swoim wpływem tych, z którymi się spotykacie. Umieśćcie Pismo Święte w widocznym miejscu w waszych rodzinach i czytajcie je, aby słowa pokoju wniknęły do waszych serc. Modlę się z wami i za was, drogie dzieci, abyście z każdym dniem otwierali się coraz bardziej na wolę Bożą. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 


ROK 2013


 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 grudnia 2013


Drogie dzieci! Przynoszę wam Króla Pokoju, by On dał wam swój pokój. Dzieci módlcie się, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Owoc modlitwy będzie widoczny na twarzach ludzi, którzy zdecydowali się na Boga i Jego Królestwo. Ja z moim Synem Jezusem błogosławię was wszystkich błogosławieństwem pokoju. Dziękuję wam, że opowiedzieliście na moje wezwanie.”

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 listopada 2013

Drogie dzieci! Dzisiaj wszystkich was wzywam do modlitwy. Dzieci, otwórzcie drzwi serca głęboko na modlitwę, modlitwę sercem, a wtedy Najwyższy będzie mógł oddziaływać na waszą wolność i rozpocznie się nawrócenie. Wiara stanie się mocna, abyście mogli całym sercem powiedzieć: Bóg mój, moje wszystko. Dzieci, zrozumiecie, że tu na Ziemi wszystko jest przemijające. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.
 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 października 2013


Drogie dzieci! Dziś was wzywam, abyście otworzyli się na modlitwę. Modlitwa czyni cuda w was i poprzez was. Dlatego, dzieci, w prostocie serca proście Najwyższego, aby dał wam siłę, abyście byli dziećmi Bożymi, a nie by szatan potrząsał wami niczym wiatr gałęziami. Dzieci, ponownie zdecydujcie się na Boga i szukajcie tylko Jego woli i wtedy w Nim znajdziecie radość i pokój. Dziękuję wam, że dpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 września 2013

Drogie dzieci! Również dziś wzywam was do modlitwy. Niech wasz kontakt z modlitwą będzie codziennością. Modlitwa czyni cuda w was i poprzez was, dlatego, dzieci niech modlitwa będzie dla was radością. Wtedy wasz stosunek do życia będzie głębszy i bardziej otwarty i zrozumiecie, że życie jest darem dla każdego z was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 sierpnia 2013

Drogie dzieci! Najwyższy również dziś daje mi łaskę bym była z wami i bym prowadziła was do nawrócenia. Każdego dnia sieję i wzywam was do nawrócenia, abyście byli modlitwą, pokojem, miłością, zbożem, które obumierając wydaje plon stokrotny. Dzieci moje nie chcę byście żałowali wszystkiego tego co mogliście uczynić, a nie chcieliście. Dlatego dzieci z entuzjazmem powiedzcie: "Pragnę być znakiem dla innych". Dziękuję wam, ze odpowiedzieliście na moje wezwanie

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lipca 2013

Drogie dzieci! Z radością w sercu wzywam was wszystkich, abyście żyli wiarą i dawali jej świadectwo sercem i przykładem w każdej formie. Dzieci, zdecydujcie się, by być daleko od grzechu i pokusy i niech w waszych sercach będzie radość i miłość do świętości. Dzieci, kocham was i towarzyszę wam przez wstawiennictwo przed Najwyższym. Dziękuję wam, że dpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 czerwca 2013

Drogie dzieci! Z radością w sercu wszystkich was kocham i wzywam was, przybliżcie się do mego Niepokalanego Serca, abym was mogła jeszcze bardziej przybliżyć do mego Syna Jezusa i by On dał każdemu z was swój pokój i miłość, które sąpokarmem. Dzieci, otwórzcie się na modlitwę, otwórzcie się na moją miłość. Jestem waszą Matką i nie mogę pozostawić was samych błądzących i w grzechu. Dzieci, jesteście wezwani, abyście byli moimi dziećmi, moimi umiłowanymi dziećmi, abym was mogła ofiarować memu Synowi. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 maja 2013

Drogie dzieci! Dziś was wzywam, abyście byli mocni i zdecydowani w wierze i modlitwie, dopóki wasze modlitwy nie będą tak mocne, że otworzą Serce mego umiłowanego Syna Jezusa. Módlcie się dzieci, módlcie się nieustannie, dopóki wasze serce nie otworzy się [dla] miłości Bożej. Jestem z wami i oręduję za wami i proszę o wasze nawrócenie. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 kwietnia 2013

Drogie dzieci! Módlcie się, módlcie się, tylko się módlcie, aż wasze serce otworzy się w wierze jak kwiat, który otwiera się [dzięki] ciepłym promieniom słońca. To jest czas łaski, który Bóg wam daje poprzez moją obecność, a wy jesteście daleko od mego serca, dlatego wzywam was do osobistego nawrócenia i modlitwy rodzinnej. Niech Pismo Święte zawsze będzie dla was zachętą. Wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 marca 2013

Drogie dzieci! W tym czasie łaski wzywam was, abyście wzięli w ręce krzyż mego umiłowanego Syna Jezusa i abyście rozważali Jego mękę i śmierć. Niech wasze cierpienia będą zjednoczone z Jego cierpieniem i miłość zwycięży, bo On, który jest miłością sam siebie wydał z miłości, aby zbawić każdego z was. Módlcie się, módlcie się, módlcie się dopóki miłość i pokój nie zapanują w waszych sercach. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lutego 2013

Drogie dzieci! Również dziś wzywam was do modlitwy. Grzech was przyciąga ku sprawom ziemskim, a ja przyszłam, by was prowadzić do świętości i spraw Bożych, a wy walczycie i zużywacie waszą energię w walce z dobrem i złem, które są w was. Dlatego dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się, dopóki modlitwa nie stanie się dla was radością i wasze życie stanie się prostą drogą do Boga. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 stycznia 2013

Drogie dzieci! Również dziś wzywam was do modlitwy. Niech wasza modlitwa będzie mocna niczym żywy kamień [węgielny], aż nie zaczniecie dawać świadectwa swoim życiem. Dawajcie świadectwo piękna waszej wiary. Jestem z wami i przed moim Synem oręduję za każdym z was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 


ROK 2012


 

Coroczne objawienie Matki Bożej dane Jakovowi Colo (25 grudnia 2012)

Objawienie zaczęło się o godz. 14.15 i trwało 10 min.


Drogie dzieci, darujcie mi swoje życie i całkowicie mi się oddajcie, abym mogła wam pomóc zrozumieć moją matczyną miłość i miłość mojego Syna do was. Moje dzieci, niezmiernie was kocham i dziś w dniu narodzin mojego Syna w szczególny sposób pragnę każdego z was przyjąć do swego serca i wasze życie darować memu Synowi. Dzieci moje, Jezus was kocha i daje wam łaskę, abyście żyli w Jego miłosierdziu, ale wiele waszych serc opanował grzech i żyjecie w ciemności. Dlatego, dzieci moje, nie czekajcie, powiedzcie "nie" grzechowi, a wasze serca oddajcie memu Synowi, bo jedynie tak będziecie mogli żyć Bożym miłosierdziem i z Jezusem w sercach ruszyć drogą ku zbawieniu.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 grudnia 2012


Matka Boża przyszła z Dzieciątkiem Jezus i nie przekazała żadnego orędzia, ale Dziecię Jezus powiedziało: Jestem waszym pokojem, żyjcie według moich przykazań. Matka Boża i Dziecię Jezus wspólnie pobłogosławili nas znakiem krzyża.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 listopada 2012


Drogie dzieci! W tym czasie łaski wzywam was wszystkich, abyście odnowili modlitwę. Otwórzcie się na spowiedź świętą, aby każdy z was całym sercem przyjął moje wezwanie. Jestem z wami i chronię was od otchłani grzechu, a wy musicie się otworzyć na drogę nawrócenia i świętości, by wasze serce płonęło z miłości do Boga. Dajcie mu czas i On się wam daruje i tak w woli Bożej odkryjecie miłość i radość życia. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 października 2012


Drogie dzieci! Dziś wzywam was, abyście się modlili w moich intencjach. Odnówcie post i modlitwę, bowiem szatan jest przebiegły i wiele serc przyciąga do grzechu i upadku. Dziatki, wzywam was do świętości i byście żyli w łasce. Adorujcie mego Syna, aby On was wypełnił swoim pokojem i miłością, których pragniecie. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 września 2012
 

Drogie dzieci! Kiedy patrzycie na bogactwo barw w przyrodzie, które daje wam Najwyższy, otwórzcie serce i z wdzięcznością módlcie się o wszelkie posiadane dobro i powiedzcie: jestem tu stworzony do wieczności i pragnijcie spraw niebieskich, bowiem Bóg was kocha niezmierną miłością. Dlatego dał wam również mnie, abym wam powiedziała: drogie dzieci, jedynie w Bogu jest wasz pokój i nadzieja. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 sierpnia 2012


Drogie dzieci, dziś ponownie - z nadzieją w sercu - modlę się za was i dziękuję Najwyższemu za tych wszystkich spośród was, którzy sercem żyją moimi orędziami. Dziękujcie miłości Boga za to, że mogę kochać każdego z was i prowadzić was moim Niepokalanym Sercem także do nawrócenia. Otwórzcie wasze serca i zdecydujcie się na świętość, a nadzieja zrodzi radość w waszych sercach. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lipca 2012


Drogie dzieci, dziś wzywam was do dobra. Bądźcie posłańcami pokoju i dobra w tym świecie. Módlcie się, aby Bóg dał wam siłę, aby w waszym sercu i w waszym życiu zawsze królowały nadzieja i duma, że jesteście dziećmi Boga. Nieście jego nadzieję temu światu, który nie posiada radości w sercu i nie ma przyszłości, bo jego serce nie jest otwarte na Boga, który jest waszym zbawieniem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.»


Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 czerwca 2012 (rocznica objawień)
 

Drogie dzieci, Z wielką nadzieją w sercu dziś na nowo zapraszam was do modlitwy. Gdy się modlicie, drogie dzieci, wtedy jesteście ze mną, szukacie woli mojego Syna i żyjecie nią. Bądźcie otwarci i żyjcie modlitwą. Niech ona stanie się dla was w każdej chwili smakiem i radością waszej duszy. Ja jestem z wami i oręduję za wami u mojego Syna Jezusa. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.


Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 maja 2012
 

Drogie dzieci, dzisiaj znowu wzywam was do nawrócenia oraz do świętości. Bóg pragnie udzielić wam radości i pokoju poprzez modlitwę, jednak wy, drogie dzieci, jesteście jeszcze daleko: przywiązane do ziemi i do spraw ziemskich. Oto dlaczego zapraszam was na nowo: otwórzcie wasze serca na Boga, zwróćcie wasze spojrzenia na Boga i na sprawy Boże, a radość i pokój zaczną królować w waszych sercach. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 kwietnia 2012
 

Drogie dzieci, dziś znowu zapraszam was do modlitwy. Niech wasze serce, drogie dzieci, otworzy się na Boga tak, jak kwiat na ciepło słońca. Ja jestem z wami i oręduję za wami wszystkimi. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 marca 2012


Drogie dzieci, dziś znowu z radością pragnę wam udzielić mojego matczynego błogosławieństwa i zachęcić was do modlitwy. Niech modlitwa stanie się dla was potrzebą, abyście każdego dnia wzrastali w świętości. Pracujcie więcej nad waszym nawróceniem, bo jesteście daleko, drogie dzieci. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lutego 2012
 

Drogie dzieci, w tym czasie, zapraszam was w szczególny sposób: módlcie się sercem. Drogie dzieci, mówicie wiele, lecz mało się modlicie. Czytajcie, rozmyślajcie nad Pismem Świętym i niechaj słowa w nim zapisane, staną się dla was życiem. Dodaję wam otuchy i kocham was, abyście w Bogu odnaleźli wasz pokój i radość życia. Jestem z wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 stycznia 2012
 

Drogie dzieci, z radością dziś na nowo zachęcam was do otwarcia waszych serc i do słuchania Mojego wezwania. Na nowo pragnę zbliżyć was do Mojego Niepokalanego Serca, w którym znajdziecie schronienie i pokój. Otwórzcie się na modlitwę, aż stanie się ona dla was radością. Poprzez modlitwę Najwyższy da wam obfitość łaski, a wy staniecie się Moimi rękoma wyciągniętymi do niespokojnego świata, który tęskni za pokojem. Dawajcie świadectwo o wierze, drogie dzieci, przez wasze życie, i módlcie się, aby wiara wzrastała dzień po dniu w waszych sercach. Ja jestem z wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 


ROK 2011


ROK 2010


 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 listopada 2010

 

Drogie dzieci, patrzę na was i widzę w waszych sercach śmierć bez nadziei, niepokój i głód. Nie ma modlitwy, nie ma ufności złożonej w Bogu. Oto dlaczego Wszechmogący pozwala mi przynieść wam nadzieję i radość. Otwórzcie się. Otwórzcie wasze serca na miłosierdzie Boga, a On da wam wszystko, czego potrzebujecie, On napełni wasze serca pokojem, gdyż On jest pokojem i waszą nadzieją. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 października 2010

 

Drogie dzieci, niechaj ten czas będzie dla was czasem modlitwy. Moja zachęta, drogie dzieci, pragnie być dla was wezwaniem do tego, abyście się zdecydowali podążać drogą nawrócenia. Zatem módlcie się i szukajcie pośrednictwa wszystkich świętych. Niech oni stanowią przykład dla was, zachętę i radość związaną z życiem wiecznym. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.  

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 września 2010


Drogie dzieci, dziś jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem pokoju i zachęcam was do życia jeszcze bardziej waszym życiem wiary, gdyż jesteście jeszcze słabi i brak wam pokory. Zachęcam was, drogie dzieci, do mówienia mniej i pracowania więcej nad waszym osobistym nawróceniem, aby wasze świadectwo było owocne. I niechaj wasze życie będzie nieustanną modlitwą! Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 sierpnia 2010


Drogie dzieci, dziś ponownie z wielką radością, pragnę was na nowo zachęcić: módlcie się, módlcie się, módlcie się! Niech ten czas będzie dla was czasem osobistej modlitwy. W ciągu dnia znajdźcie miejsce, w którym będziecie się modlić z radością i w skupieniu. Kocham was i błogosławię was wszystkich. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lipca 2010

 

Drogie dzieci, zachęcam was na nowo do podążania za Mną z radością. Pragnę was wszystkich zaprowadzić do Mojego Syna, waszego Zbawiciela. Nie jesteście świadomi tego, że bez Niego nie macie ani radości, ani pokoju, ani przyszłości, ani życia wiecznego. Oto dlaczego, drogie dzieci, wykorzystujcie ten czas modlitwy radosnej i zawierzenia. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 czerwca 2010 (29 rocznica objawień)

 

Drogie dzieci, z radością zachęcam was do radosnego życia Moimi orędziami. Tylko wtedy, drogie dzieci, będziecie bliżsi mojemu Synowi. Ja pragnę prowadzić was wszystkich tylko do Niego. W Nim znajdziecie prawdziwy pokój i radość waszego serca. Błogosławię was wszystkich i kocham was niezrównaną miłością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 maja 2010

 

Drogie dzieci! Bóg dał wam łaskę, abyście żyli i  chronili całe dobro jakie jest w was i wokół was i abyście motywowali innych, aby byli lepsi i bardziej święci, ale i szatan nie śpi i poprzez modernizm ukierunkowuje was i prowadzi na swoją drogę. Dlatego, dzieci, w miłości do mego Niepokalanego Serca kochajcie Boga ponad wszystko i żyjcie według Jego przykazań. W ten sposób wasze życie będzie miało sens i pokój zapanuje na ziemi. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 kwietnia 2010

Drogie dzieci, w tym czasie, kiedy w sposób szczególny modlicie się i poszukujecie Mojego wstawiennictwa, zachęcam was do modlitwy, drogie dzieci, abym poprzez wasze modlitwy mogła wam pomóc, aby jak najwięcej serc otwarło się na moje orędzia. Módlcie się w moich intencjach! Ja jestem z wami i oręduję u Mego Syna za każdym z was. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 marca 2010

 

Drogie dzieci, dziś znowu pragnę was wszystkich zachęcić do tego, byście byli mocni w modlitwie i w chwilach, kiedy was dotykają doświadczenia. Przeżywajcie w radości i pokorze wasze chrześcijańskie powołanie i dawajcie wszystkim świadectwo. Ja jestem z wami i wszystkich was niosę do mojego Syna Jezusa. On będzie waszą mocą i oparciem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lutego 2010

 

Drogie dzieci, w tym czasie łaski, kiedy przyroda przygotowuje się, aby ukazać najpiękniejsze kolory roku, zachęcam was, drogie dzieci: otwórzcie wasze serca na Boga Stworzyciela, aby On was przemienił i ukształtował na Swój obraz, aby całe dobro, jakie drzemało w waszym sercu przebudziło się do nowego życia i zamieniło w gorliwe pragnienie wieczności. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 stycznia 2010

 

Drogie dzieci, niechaj ten czas stanie się dla was czasem osobistej modlitwy, aby ziarno wiary wzrastało w waszych sercach i aby wyrosło w radosne dawanie świadectwa wobec innych. Ja jestem z wami i pragnę was wszystkich pobudzić do wzrastania i do radowania się w Panu, który was stworzył. Dziekuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ