A K T U A L N O Ś C I


25 stycznia 2018

 

Przed nami kolejny sezon pielgrzymkowy. Zapraszamy do zapoznania się z programami wyjazdów na 2018 rok.  Zapraszamy do pielgrzymowania z nami w 2018 roku.


1 grudnia 2014

 

Przygotowujemy się do nowego sezonu pielgrzymkowego w 2015 roku. Na naszej stronie internetowej pojawia się coraz więcej programów wyjazdów w miejsca do których zabieramy pielgrzymów od lat, a także nowości m.in. pielgrzymka do św. Charbela. Zapraszamy do pielgrzymowania z nami w 2015 roku.

 


2 września 2014

 

Od dziś zapraszamy na nasz blog: bpthalina.blogspot.com gdzie znajduje się galeria zdjęć z pielgrzymek. Galeria powoli się buduje, ale już można ją przeglądać. Czekamy też na Państwa zdjęcia - zapraszamy do dzielenia się fotowspomnieniami z wyjazdów z naszym biurem.

 


26 sierpnia 2014

 

Kilka dni temu (a dokładnie 21 sierpnia) podczas pielgrzymko-wczasów powstał nasz profil FACEBOOK. Na profilu znajdują się informacje o najbliższych wyjazdach i zdjęcia z organizowanych przez nas pielgrzymek. Każdego 25 dnia miesiąca można tam będzie znaleźć orędzie Matki Bożej z Medjugorje, a także treść dodatkowych orędzi otrzymywanych przez widzących. Tam także możecie Państwo szukać programów planowanych pielgrzymek. Jeśli macie Państwo zdjęcia z wyjazdów z Biurem "Halina" zachęcamy do przesyłania ich na nasz adres biuro@halina.com.pl, z radością zamieścimy je na naszym profilu. Zapraszamy do dzielenia się przeżyciami z pielgrzymowania do miejsc, które Państwo z nami odwiedzili. I oczywiście zapraszamy do polubienia nas:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ